Firma Fashion Island jest oficjalnym przedstawicielem markowych firm odzieżowych z Hiszpanii, Grecji, Włoch i Francji.
Szukasz pomysłu na biznes? Pragniesz zostać właścicielem własnego sklepu odzieżowego? Możemy Ci w tym pomóc!!! ZOSTAŃ NASZYM FRANCZYZOBIORCĄ!!!

W Fashion Island D.C zajmiemy się kompleksowo Twoim biznesem:

 • Pomożemy w negocjacjach z firmami oraz centrami handlowymi
 • Przygotujemy Twój sklep pod klucz.
 • Zajmiemy się rekrutacją oraz szkoleniem pracowników.
 • Możesz na nas liczyć w każdym momencie Twojej działalności, każdy sklep sieci jest pod stałą opieką naszej firmy.
 • Nie musisz inwestować w towar gdyż zarządzamy nim my.
 • Rozliczamy się miesięcznie na zasadzie NAJWYŻSZEJ NA RYNKU, stałej prowizji od obrotu, Twój zysk to nasz zysk więc zrobimy wszystko aby Twój sklep odniósł sukces.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SYSTEMÓW FRANCZYZOWYCH GDYŻ LISTA MAREK PRZEZ NAS REPREZENTOWANYCH STALE ROŚNIE!

Wydarzenia

 • Bartolucci w Polsce

  13/03/2014 Firma Fashion Island D.C. podpisała umowę na wprowadzenie na polski rynek włoskiej marki Bartolucci produkującej ekologiczne zabawki, gry oraz ozdoby. Obecnie marka Bartolucci prowadzi sieć około 200 sklepów i poza Włochami jest obecna w takich krajach jak m.in. Austria, Belgia, Monaco, Cypr, Estonia, Grecja, Niemcy, Litwa, Rumunia, Francja, Szwajcaria czy Emiraty Arabskie.
  W Polsce markę Bartolucci mamy zamiar rozwijać w dużych lub turystycznie atrakcyjnych miastach  na zasadzie franczyzy poprzez sklepy monobrandowe oraz wyspy handlowe. Możliwe będzie także uruchomienie stoiska w dobrych sklepach z zabawkami lub pamiątkami, co z pewnością wyróżni sklep od konkurencji. Zapraszamy do współpracy!!!

 • Życzenia na Nowy Rok 2014

  31/12/2013 Zespół Fashion Island życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2014, pełnego miłych niespodzianek oraz najlepszych modowych inspiracji

 • Attr@ttivo w Nowym Sączu już otwarte

  30/12/2013 Zapraszamy do naszego nowego salonu Attr@ttivo, który został otwarty w Nowym Sączu w największej w mieście galerii Trzy Korony. Czekają tam na Was bardzo atrakcyjne rabaty na całą nową kolekcję Jesień / Zima 2013. Kolejny sklep marki zostanie otwarty już na początku nowego roku w Krakowie w jednej z najlepszych galerii. Szczegóły podamy jak tylko będzie to możliwe.